Volg mij

  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin
  • Twitter
Home
Frieda Gijbels

Main navigation

  • Home
  • Over Frieda
  • Parlementair Werk
  • Nieuws
  • Oudsbergen
  • Agenda
  • Contact
Lees voor
Zoeken Menu

Main navigation

  • Home
  • Over Frieda
  • Parlementair Werk
  • Nieuws
  • Oudsbergen
  • Agenda
  • Contact

Volg mij

  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin
  • Twitter
Lees voor
Close search modal

Search in Frieda Gijbels

Frieda Gijbels

Kamerlid

Kruimelpad
  • Home
  • Nieuws
  • Federaal testplatform – materiaal - Mondelinge vraag aan minister Vandenbroucke
Lees voor

Federaal testplatform – materiaal - Mondelinge vraag aan minister Vandenbroucke

Gepubliceerd op dinsdag 28 februari 2023

Commissie Gezondheid 28 februari 2023: 

14.01 Frieda Gijbels (N-VA):

Mijnheer de minister, de laboratoria van het federaal testplatform werden einde 2022 in die hoedanigheid opgedoekt.

Werd er een voorraad aangelegd in de gebouwendie indertijd ingericht zijn voor de laboratoria? Zo ja, welke waarde heeft die voorraad? Is het de bedoeling dat die voorraad daar blijft? Zo ja, tot wanneer en waaruit bestaat die?

Werden of worden er na de datum van beëindiging van het federaal platform nog producten, toestellen of verbruiksmateriaal besteld compatibel met de toestellen van het federaal testplatform? Zo ja, wat, hoeveel, voor welke prijs en wat is daarvan de bedoeling? Met welk budget wordt of werd dat desgevallend aangekocht?

14.02 Minister Frank Vandenbroucke:

Mevrouw Gijbels, er zullen geen verbruiksmaterialen aanwezig blijven bij de laboratoria van het federaal testplatform. De ophaling bij de laboratoria, met uitzondering van enkele producten die later nog opgehaald worden, is ondertussen gebeurd. De bedoeling is niet dat er een voorraad aanwezig blijft bij de laboratoria van het federaal testplatform. Geen producten, toestellen of verbruiksmateriaal voor de laboratoria werden na de datum van beëindiging van het federaal platform besteld.

14.03 Frieda Gijbels (N-VA):

Mijnheer de minister, ik stelde u de vraag omdat ik had gezien dat er begin dit jaar een e-procurement gebeurde voor een aantal verbruiksmaterialen die te maken hebben met de toestellen die aanwezig zijn in het federaal testplatform, georganiseerd door de FOD Volksgezondheid. Natuurlijk was onze vraag waarvoor dat materiaal dan diende. Er zijn verschillende aanbestedingen gebeurd die wij niet kunnen thuisbrengen.

14.04 Minister Frank Vandenbroucke:

Mevrouw Gijbels, ik heb geprobeerd u precies te antwoorden op de vraag die u gesteld hebt. Ik heb niet direct een antwoord bij de hand op wat u nu zegt. U zegt dat u nog een e-procurement hebt gezien. Daar kan ik nu niet op antwoorden, dat moet ik een andere keer doen. Stel mij deze vraag schriftelijk.

Lees hieronder verder
labo
Onderwerpen
Ziekenhuizen en financiering
Volksgezondheid

Deel met anderen

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter
  • Whatsapp
  • E-mail
  • Copy url
Terug naar boven

Meest recente berichten

Terug naar nieuwsoverzicht
Frieda Gijbels - Tandarts-Parodontologe, PhD - Praktijk

Tandzorg voor personen met een handicap

4 juni 2025
Lees meer
Frieda Gijbels

Spermadonatie

4 juni 2025
Lees meer
(c) Thinkstock

Het recht om te weten wie je bent

3 juni 2025
Lees meer

Volg mij

  • Facebook
  • Instagram
  • Linkedin
  • Twitter

Frieda Gijbels

  • Over Frieda Gijbels
  • Parlementair Werk
  • Nieuws
  • Contact

Onderwerpen

  • Volksgezondheid
  • Tandzorg en Mondhygiëne
  • Ziekenhuizen en financiering
  • Meer onderwerpen

Stel je vraag

N-VA-Kamerfractie
Leuvenseweg 21
1000 Brussel
frieda.gijbels@n-va.be

Lid worden van de N-VA

Footer menu

  • Disclaimer
  • Privacy
  • Sitemap

© 2025 

N-VA, Koningsstraat 47 bus 6, 1000 Brussel | info@n-va.be | +32 2 219 49 30